KONST / Litografier / Färglitografi 14632210

nr 1463 2210

Färglitografi

Peter Sherman. Signerad, numrerad 10/40, "break fast". Färglitografi, bildmått: 37x47, yttermått inklusive ram: 57x66 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 25 april 2022
kl 18:39:09

25/4 17:58:53 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 25 apr