KONST / Litografier / Färglitografi 14632210
nr 1463 2210
Färglitografi
Peter Sherman. Signerad, numrerad 10/40, "break fast". Färglitografi, bildmått: 37x47, yttermått inklusive ram: 57x66 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 april 2022
kl 18:39:09
25/4 17:58:53
25 apr